O nas

Cześć! Pozwól, że przedstawię Ci naszą rodzinkę!

Cześć, jestem Mateusz i na co dzień prowadzę swoją firmę. Jestem miłośnikiem zwierząt, a w szczególności kotów, bez których dzisiaj nie wyobrażam sobie życia! Ze względu na to, że Emilia podziela moją miłość, postanowiliśmy otworzyć blog, na którym będziemy dzielić się tymi mruczącymi elementami z naszego życia, a także wiedzą, którą nabyliśmy podczas opieki nad maluchami!

 

Hej! Nazywam się Emilka i też kocham koty! Ciesze się, że Mateusz podziela moją miłość i możemy razem wspólnie opiekować się dwójką najwspanialszych kociaków na świecie! Poza tym kocham fotografię – jest to dla mnie zajęcie idealne! Uwielbiam książki Guillaume Musso, amerykańskie filmy lat 40′ i 50′. Śpiewam w chórze, z siostrą gram w badmintona, w fast foodzie kupuję frytki od których jestem uzależniona. Do uzależnienia od czekolady się nie przyznaję!

Cześć! Nazywam się Balto i jestem kotkiem adoptowanym z Kaliskiego Schroniska. Moi Państwo zabrali mnie stamtąd 1 grudnia i od tego czasu zacząłęm nowe, lepsze życie! Na początku troszkę się bałem, ale teraz czuje się pełnoprawnym członkiem rodziny! W dzieciństwie miałem ogromne problemy zdrowotne i mało kto dawał mi szansę, ale dzięki trosce, jaką zapewnili mi moi Państwo, udało mi się wyjść na prostą i dziś cieszę się moim wspaniałym, kocim życiem!

Hejka! Jestem Muminek i jestem tutaj najmłodszy! Nie oznacza to jednak, że najmniejszy! Balto przerosłem bardzo szybko! W wolnym czasie uwielbiam jeść, jeść, a także jeść. Poza tym kocham bawić się wszystkim, co tylko napotkam! Kocham zaczepiać moich Państwa i miauczeć, kiedy coś mi nie pasuje! Posiadam swój ukochany kocyk, który nazywamy Mamusią i mruczę za każdym razem, kiedy mogę się w nim położyć!